mälu 15.02.02 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.

Minu mees on 23.aastane. Ühel õhtul Tallinnast töölt koju sõites kukkus ta poolel teel kokku. Autoga sõites läks tal silme eest mustaks ja seest tuliseks. Ta peatas auto teeääres kinni ja tahtis autost välja minna, kuid edasi ta ei mäleta, mis juhtus. Mitu tundi hiljem ( ta ise arvab, et vähemalt 4 tundi) tundis ta kuidas keegi möödasõitja teda raputas ja andis talle nuuskpiiritust. Kui ta öösel koju jõudis oli ta näost valge ja külmavärinates. Järgimne päev käis ta arsti juures. Seal öeldi, et vererõhk on kõrge 135/90 ( muidu ei ole) ja veresuhkur oli madal ning talle tehti süst. Südame tegevus oli normaalne. Juba õhtul tundis ta jälle ennast normaalselt. Tahaksin teada, kas ta peaks veel mingisugustele uuringutele minema või millest võis see juhtuda. Muidu on ta kogu aeg terve olnud.

Ettetänades K.K.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kindlasti peaks tal teostama südameuuringu (EKG), korduvalt määrama veresuhkru taseme ja kui eelnevad on korras teostama aju uuringu (EEG).

Dr. Ain Pajos

tel.:6 748 591