käevars surnud ja külm 14.02.02 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Probleem seisneb selles et parem käsi on jäänud nõrgemaks,kergelt valutab, kergelt surnud tunne on ja võrreldes vasaku käega on täitsa külm.Katsudes ja vajutades on terve käesi kergelt valus,ning samuti ka selja ülemine osa paremalt poolt ning õlg.

Kuhu peaks pöörduma?

Ette tänades!

Arst vastas:

dr Katrin Kaarna

Neuroloog

Päevakirurgia Erakliinik Medex

Tänan Teid väga küsimuse eest!

Teie poolt esitatud kirjelduse alusel soovitasksin pöörduda diagnoosi selgitamiseks/eristamiseks neuroloogi ja vasoloogi vastuvõtule.

Lugupidamisega,