Parema poole seljavalu, kiirgab kaela ja kätte 19.03.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Peale kangiharjutust alanud seljavalu ei taha kuidagi taanduda. Perearsti sõnul (väljavõte haigusloos allpool) ei ole siin muud ravi kui rahulikult oodata. Olen oodanud praguseks 12 nädalat ja asi paremaks ei ole läinud, pigem vatupidi. Varemalt episoodiline valu on muutunud pidevaks ja segab üha enam magamist. Hiljuti olen hakanud võtma valuvaigisteid (paratsetamol).
Kas lisaks ootamisele võiks kaaluda miskit ravi, et kiirnedada paranemist?
Kelle poole pöörduda?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Parim mida saate teha on tulla vastuvõtule. Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos