Peavalud ja pehme pealagi 15.03.14 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mul algasid mõned kuud tagasi peavalud. Peavalu on pea keskosas. Mida aeg edasi, seda suuremaks peavalud on läinud. Peavaluga kaasneb ka iiveldus. Olen viimasel ajal tähele pannud, et peavalud tekivad just tihti hommikuti ja õhtuti. Märkasin hiljuti, et ka pealagi just keskosast, kus on peavalud, on pehmeks muutunud. Nagu oleks pehme kiht peanaha alla tekkinud. Tihti kaasnevad peavaluga ka meeleolu muutused ning muutun närviliseks ja ärevaks. Vahel on tulnud ka ette olukordi, kus jutu käigus ei tule õiged sõnad meelde. Rohkem sümptomeid hetkel ei tule meelde. Kuidas peaksin edasi toimima?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Külastage perearsti, kes vajadusel suunab neuroloogi juurde.

Dr. Ain Pajos