Nõel vigastas närvi 16.12.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mure selline, käisin laupäeval vereanalüüsi andmas veeni verest ja nõel läks mu närvi vastu, valu jooksis kuni sõrmedeni välja. Nüüd kolm päeva hiljem annab käsi ikka tunda, nii närvivalu lööb läbi, kui ka pool kätt on kohati tuim.
(igaks juhuks mainin, et olen rase)

Kas see läheb ajapikku ise üle või tuleb seda kuidagi ravida?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tavaliselt toimub iseeneslik paranemine. Tuimus võib aga püsida kuid.

Dr. Ain Pajos