Peavalu koos ühepoolse kõrvavaluga 21.08.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Mul on meeletud peavalud koos kõrvavaluga. Kõrva valu on ainult ühes kõrvas (paremal pool), nii et magada ka ei saa. Kestnud juba paar nädalat.
Pea on valutanud ka enne ja on olnud ka surumistunne peas. Lisaks käib päeval kohati pearingi ja süda läheb pahaks.
Perearst kontrollis kõrvu, kõrvad on korras. Kirjutas valuvaigisteid.
Söön valuvaigisteid, ikka pea ja kõrv valutab.
Milliseid uuringuid peaksin tegema, et teada saada mis viga on?

Ette tänades.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik on ühepoolne kuklanärvi ärritus lihaspingest, külmetusest või muul põhjusel. Tuleks minna neurologi vastuvõtule.
tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos