Pidev väsimus ning peavalu 10.07.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, kuskil kaks kuud tagasi algasid mul peavalud, peavalud olid põhiliselt kuklas ja otsaesisel, kuid mitte midagi väga tugevat, lihtsalt natuke häiris. Kuid sellest saati on kogu aeg pidev väsimus, kuigi magan iga öö vähemalt 8h. Lisaks kui teen sügavaid pearinge, siis kuklas nagu lülisammas või miski raksub iga ringiga, ning kuklas üldse lihased kuidagi kanged. Tundub ka, et olen rohkem higistama hakanud. Kas peaksin pöörduma neuroloogi vastuvõtule? Kui jah, kas pean enne perearstilt saatekirja küsima või saan ka otse tulla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Asja saab täpsustada vaid vastuvõtul. Saatekirja ei ole vaja.

tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos