Parema jala teine varvas sureb ära... 09.07.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Kepikõnni ajal sureb mul ära parema jala teine varvas. Hakkab surisema ja viimasel ajal natukene konksu tõmbama. See on kestnud juba paar aastat, alul arvsin, et läheb ise mööda, aga ei lähe.Kas seeon mingi reumaatiline nähe või kelle poole peaksin pöörduma?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Proovige käia jalatsitega, millede sees on tallatoed.

Dr. Ain Pajos