Surin jalatalla all 01.07.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

kirjutasin Teile mõne päeva eest küsimuse seoses surinaga ühe jalatalla all, nüüd siiski surin tulnud ka teise jalatalla alla. Küll vähem aga siiski. Lisaks unustasin mainida sellise asjaolu, et mõned päevad enne surina tekkimist tekkisid mõlema jalalaba peale ca 4 cm ulatuses punased täpid (nagu väikesed veretäpid), praeguseks on nad juba peaaegu ära läinud. Ise arvasin, et päikesest.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on ilmselt muu probleemiga millele vastamiseks peaks tegema neuroloogilise läbivaatuse.

Dr. Ain Pajos