Kaelauuringu vajadus 14.05.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tervist! Paluksin Teie nõuannet kaelapiirkonna uuringuks. Pikaaegselt arvutiga teadustööd teinud õppejõud on pikaaegselt hädas pearinglusega! Uuringuid on tehtud (kompuuter peapiirkond, MRT pealpiirkond), kõrvaarsti külastused, vereuuringud, ultraheli kaela verevarustuseks )-aga tulemusteta! Näiteks kui on halb padi magamisel, kaelatunne halb, peavalud! Austatud doktor! Paluksime Teie nõuannet, missugused on võimalused kaelapiirkonna uuringuks peale kaelaröntgeni? Kas röntgen näitaks luulisi muutusi? Äkki on midagi veel? Püsielukoht ei ole Eestis-mujalt abi ei saa-teadmatus!Tänan!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vajate kogenud neuroloogi läbivaatust. Uuringud on vaid abivahend diagnoosin täpsustamiseks.
Dr. Ain Pajos