Kael kange, siis ōlg ja siis pöial 02.05.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Ei tea jas need asjad on seotud, aga kirjeldan: ca kuu tagasi tundus, et rebestasin kaela alaosas või seljas mingit lihast. Oli valus ja kange mõnda aega ning siis valu liikus ülaselja ja õlas ringi. Siis valu vähenes ning nüüd käib aeg-ajalt õrnalt kohal. Aga nüüd on õlg kuidagi tuim - kõhuli olles küünarnukkidele toetudes hakkab ebamugav tuim valu ja seistes in tunnenagu keegi sikutaks käest. Ja nüüd on sama käe pöial natuke tuim ja suriseb, liigutamine ok. Huvitav, millest asi tingitud.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel selgust ei saa. Tegu võib olla nn. kaelaradikuliidiga, või ka liigesteprobleemiga. Kui paranemist ei tule, tuleks tulla vastuvõtule.
Dr. Ain Pajos
Tel. 6 748 591