Valud. Uuringu tulemus juulis 2011 12.03.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mis teha edasi, sest pidevad valud. Tehtud MRT -I LÜLISAMBA KAELAOSAS JA NIMMEOSAS.LEID.KAELAOSAS DISKIDE VEESISALDUS LANGENUD, C4 KUNI C7 KA DISKIDE KÕRGUSED LANGENUD. C4 KUNI C7 DISKIDE PROTRUSIOONID NING UNKAVERTEBRAALLIIGESTE HÜPERTROOFIA PÕJUSTAB C4-5 KERGE VASAKU NING C5-6 JA C6-7 PAREMA FORAMINAALKANALI AHENEMISE. ALUMISES LUMBAALOSAS DISKIDE VEESISALDUS LANGENUD. L3 KUNI S1 JÄLGITAV DISKIDE KUMMUMINE NING FASETT-LIIGESTE HÜPETROOFIA.+TOIMUS KA AVARII, TOR0KAAL+NIMMELÜLIMURD.16.11.2010.VAEVUSED SÜVENEVAD.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pildi järgi ei saa ravimeid määrata. Kui perearst arvab et tegemist on närvivaludega, on vajalik neuroloogi läbivaatus.

Dr. Ain Pajos