Valu vasemas näopooles 26.02.13 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Umbes nädal aega on iga päev õhtuti ja vahel ka öösiti olnud tuim valu vasakus näopooles, millega kaasneb ka ühepoolne nohu. Mõne nädala eest olid paaril päeval valulikud vasaku käe sõrmeotsad, aga siis ei pööranud sellele suuremat tähelepanu. Millega võiks olla tegemist?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla nt. põskkoopa põletikuga. Külastage perearsti.

Dr. Ain Pajos