Kaela probleem 18.10.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Umbes aasta tagasi algasid probleemid, et parem õlg ja õlavars hakkasid valutama, teatud liigutusi oli valus või võimatu sooritada, ilmselt siis hakkasin koormama rohkem vasakut kätt. Pinged tekkisid ka turjas ja kaelas. Määrisin põletikuvastaste salvidega, võtsin Diclaki ja väikestes kogustes Xanaxit. Sain aru, et ilmselt on tegemist stressist tuleneva probleemiga. Võtsin pilatese tunde, tegin usinalt harjutusi, käisin füsioterapeudi juures massaažis, andis pisut järgi, aga päris ära ei läinud. Suvel oli nagu parem, aga nüüd tunnen, et hakkab kaela krampi kiskuma paremalt poolt, ikka valutavad õlad ja õlavarred, täiega ajab närvi!!! Tablette ma pole rohkem võtnud, aga mida edasi teha ja kuidas ennast aidata ka on mõistus otsas.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui teatud käe liigutus põhjustab valu õlas, on sage põhjus selles eas vastava lihase kõõluseotsa põletik, sageli mõne väikese pingutuse järgselt. Valu püsib siis kaua - kuni aasta. Vajalik on spetsialisti läbivaatus ja kompleksne ravi.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos