Lihaspinge külgedel 27.09.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

3-4a tagasi sai tehtud füüsilliselt rasket ja stressirohket tööd. Sel ajal hakkasid õhtuti tekkima külgedele valud, kui külgi katsusin, siis olid kivikõvad.
Sai haiglas uuringutel käidud, tehti ultraheliuuring, röntgen, vereanalüüs. Kõik oli korras. Perearst soovitab süüa ibuprofeeni. Nüüd ei ole töö enam nii stressirohke ega füüsiline, valud on alles.
Olen põdenud umbes 20a psoriaasi, suhteliselt raskel kujul viimased 10a, liigestesse pole siiani löönud, kuigi vasaku käe sõrmed on moondnud, röntgen muutusi ei näidanud. Ka armastan tihti juua kanget õlut.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui perearst arvab et tegu on närvivaluga, võiksite tulla vastuvõtule. Asi täpsustub läbivaatuse käigus.

Dr. Ain Pajos