Pingeseisund, tasakaaluhäire 27.04.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

TERE. Küsimus selline, tavaliselt ei ole seksuaalvahekorras orgasmi saanud, peale vahekorda jääb kogu närvikavasse tugev pingeseisund, viimasel ajal surub pähe, tekib nagu tasakaalu häire üles või alla vaadates, pea hakka ringi käima. Tehtud on mitmesuguseid uuringuid, muud organid peaks nagu korras olema, ilmselt on tegemist närvisüsteemi probleemidega, olen kunagi TEIE juures käinud, siis tarvitasin amitriptylini, kuid järjepidevalt seda tarvitada vist ei saa.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Et närvisüsteemi tasakaalustada, oleks vaja likvideerida häiriv põhjus. Soovitan pöörduda seksuoloogi poole nõustamiseks.

Dr. Ain Pajos