Valud jalas 10.08.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Valud algavad puusast peale ja lähevad allapoole, võtab jala nõrgaks, viimasel ajal ei aita valuvaigistid ka. Liikudes on valu nõrgem, lamades hullem.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Valu lamades ei ole väga iseloomulik seljahaigusele. Tuleks käia günekoloogi vastuvõtul ja võimalik et teha ka ultraheliuuring kõhukoopast. Kui seal põhjust ei selgu, tuleks tulla vastuvõtule.
Tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos