Geopaatiline stress ja kuidas seda ravida 24.07.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olles maakera kuklapoolel ja külastades gomeopaati, sain diagnoosiks geopaatiline stress. Eriti halvasti tunnen end, kui õhtul heidan voodisse, sest tunnen nagu mingit lihaste vibratsiooni ja närivat lihase valu, kuna magan küljeli, näiteks vasakul küljel. Siis on näriv valu südame all ja kindlasti paremas puusas ja sabakondil, kui teisel küljel, siis vasakul puusal ja vasakul küljel, paremas kõrvas on pidev kõrge ultraheli, isegi lugemisel prillide läbi tunnen nagu kergeid teravaid lyoke silmis, kõrvaarst teatas pärast kuulmise kontrollimist, et ultraheli tuleb just väliskeskkonnast ja on ka kahjustanud just ultraheliga seotud kuulmist, mainis ka et see on ikkagi parem, kui see oleks koljusisene, liikumisel on tunne, nagu keha lihased püsivad mingis stressis ja on pingul, magades kasutan hõbedavärvi impregneeritud katet üle keha, mis kergendab, juhul kui mässin end selle sisse, ka teki sisse pean end mähkima, et õhuauku ei oleks, aitab veidi ka meresool, aga ma ei saa ju üle keha soola kompresse teha. Tunnetan kodus elektripistikutest erilist kibedat lõhna, samuti kompuutrist ja mobiiltelefonist, isegi äratuskella patareidel on seda tunda, mikrolaineahjust loobusin arsti nõuandel, see mõjus eriti halvasti. Hommikuti ärgates on kogu keha nii kange ja nagu kaetud mingi kibeda elektroonilise tolmuga, pärast dušši on parem, saab liikuma kergemini

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Selle kirja alusel mingit diagnoosi panna ega ravi soovitada ei saa. Tuleks uuringute tulemusega tulla konsultatsioonile.

Dr. Ain Pajos