Vereringehäire 19.04.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere !
3 aastat tagasi oli mul esimene pearinglus koos iiveldudega, nii et voodist tõusta ei saa, võttes Betaserci saab 2 h pärast püsti, kuigi enesetunne on vilets. Neuroloogi juures käies ja jutust selgus, et sisekõrva probleem. Sellel aastal on juba mitu korda olnud, viimane kord kestis 7 h, püsti ei saa, kõik keerleb, tasakaalu pole, pead isegi kõrvale keerata ei saa, silmi lahti teha ei saa, kõik keerleb. Kutsusin sellel korral kiirabi, kes soovitas päris sisekõrva uuring küsida. Kas sellest probleemist on võimalik lahti saada, sest see olemine on kohutav? Kas Betaserci võtta päris mitu kuud ja lasta sisekõrva uurida ? Mida veel saaks teha?
Lugupidamisega.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel siin selgust ei saa. Kui kõrvaarstil käik jäi tulemuseta, tuleks tulla vastuvõtule. Vajalikud on võib olla ka lisauuringud.

Tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos