Survetunne pealael 04.04.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on juba 3 päeva olnud suruv tunne pealaes, täpselt keskel. Valu otseselt ei ole, aga selline tunne, nagu keegi suruks ühte punkti kogu aeg. Valuvaigistid ei aita, kuid öösel kaob survetunne täiesti ära. Samuti ei ole survetunnet sportides või kui toetan pead kuskile vastu.
Survetunne väheneb ka siis, kui tähelepanu sellelt kaob, kuid mingi aja pärast tuleb ikkagi tagasi. Peavalusid üldiselt ei ole olnud, mõned nädalad tagasi oli väike muhk peas, kuna lõin vastu kappi ära., kuid see muhk ammu kadunud.
Millega tegu võiks olla?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla kaela ja skalbilihaste toonuse tõusu ja siit tuleneva kuklanärvi ärritusega. Kõige taga on ilmselt üldine ärevusseisund. Tõde selgub aga vastuvõtul.

tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos