Pindmine tuimus õlapiirkonnas 01.02.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Nädal aega tagasi jõusaali trenni järgsel päeval oli tunda, et parema õlanuki ca 10 cm raadiuses on naha pinnal tuimus. Kui kõvasti näpistada, on valu tunda, aga kui kratsida küüntega siis on paremal õlal tunne, nagu kratsiks läbi presentjope - et midagi nagu on tunda, aga tundlikkus on ebatavaliselt nõrk. Trennis sai tehtud õlavõõtmele täiesti tavapärased 3 harjutuust - liblikakujuliselt ettepoole (rinnalihas) ja tahapoole ja tõsted kukla tagant üles. Samu harjutusi olen 5 a teinud.

Jõud on kõik alles, aga nädala jooksul on turja ja peapiirkonnas olnud paaril päeval valusid.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks teha ro. uuring lylisamba kaelaosast ja minna neuroloogi vastuvotule.
tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos