Peauimasus ja pearinglus 29.01.11 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Pea on olnud uimane juba pikemat aega, kuid nüüd tekkisid veel pearinglused, mis on kestnud juba 3 päeva ilma muutusteta. Nüüd käisin perearstil ja saatis uuringule neuroloogi juurde, sealt öeldi, et kahtlust neuroloogilisele haigusele ei teki, vereproov oli korras. Millest selline seisund võis tekkida ja kas see on ohtlik?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Pearingluse pohjusteks voivad olla häired sisekorva tasakaaluorganis, aju verevarustuse häired, mitmed neuroloogilised haigused, aga ka ärevusest tingitud regulatsioonihäired. Neuroloogilise konsultatsiooni käigus pohjus selgub. Tulge vastuvotule.
tel. 6 748 591
Dr. Ain Pajos