Uuringu tulemuse selgitus 15.11.10 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Palun selgitage, missuguseid vaevusi ja sümptomeid põhjustab
"C7/8vahemik kitsenenud, servmiselt osteofüüte, mis ulatuvad spinaalkanalisse ning on konfliktis duurakotiga, samuti ahendavad parempoolset juuretaskut.
Pole võimalik magnettomograafia, kuna südame klapp ja aort proteesitud."

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on 7 ja 8 kaelalülikeha vahelise kõhrketta lamenemise ja osalise väljasopistusega paremale, kus võib ärritada kätte minevat närvi ja põhjustada valu paremal kaelas, abaluu taga, õlavarres ja käes.

Dr. Ain Pajos