Valud vasakul kaelapiirkonnas ja vasakus käes 20.09.10 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Mingi kuu aega tagasi hakkasin tundma, et näiteks laua taga istudes hakkas vasaku käe nimetissõrmes ja pöidlas tunda andma surin või selline tunne, nagu sureksid need sõrmed ära. Kuid see oli lühiajaline.
Aga see süvenes ja tänaseks olen juba käinud neuroloogil ja ka uuringutel : üks oli mingi uuring, kus lasti voolu kätte jne ja sealt oli vastus, et C7 närvijuure vähene neurogeenne kahjustus. Magnetuuringu lisan manusena.
Magnetuuringu ajal ei saanud ma selili olla, kuna vasaku käe sõrmed lihtsalt surid ära ja käsi muutus nagu külmaks.
Valu ongi suurem nagu selili olles.
Nüüd aga tahetakse lõikama hakata. Kas see on ainus võimalus?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Ei näe magnetuuringut - kas lülisamba kaelaosa?, mida soovitakse lõigata? Helistage tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos