Valu paremal pool peas ja rinnus 10.01.10 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Võitlen juba kuu aega valudega paremal pool rinnus, mis viimasel nädalal aga on liikunud paremasse kätte ja pähe. Paremal pool peas ja käes on selline surina tunne - samas kui valutab pea, siis annab valu rinnus järele. Mingitel momentidel on surin ja selline pool-kramp oleks olnud ka paremas jalasääres.
Perearsti juures käidud mitmeid kordi, algselt nägi ta röntgenpildi järgi kopsupõletikku ja määras antibiootikumid, peale mida sai tehtud uuesti rindkere röntgen ja asi sai nagu korda. Siis käisin koormus-EKG-l kust öeldi ka, et kõik normis. Kõigest sellest on ka väga suur meeleolu langus ja pidev muretsemine tervise pärast ning üleüldine depressiivne olek. Mida selliste kaebuste korral teha ja kuhu pöörduda? Olen nõus oma viisidi eest tasuma, kui ainult kuskilt abi saaks

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Helistage tel. 6 748 591

Dr. Ain Pajos