Uimasus ja peavalu 16.10.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Minu mure on järgmine - kaks nädalat tagasi seksuaalvahekorra lõpus lõi kuklapiirkonda tugev ja terav valu. Tugev valu on kadunud, aga siiani on kerge pearinglus, kohin kõrvades, uimasus ja suurem vajadus une järele. Teie vastust ootama jäädes
38-a mees.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalusi on mitmeid alates migreenihoost ja lõpetades verevalumiga. Kui tervis on halb, pöörduge EMO sse (erakorralise meditsiini osakond) lisauuringuteks.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591