Peavalu ja mäluhäire 09.10.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Olen Pärnust 43 aastane meesterahvas. Viimase aasta jooksul on juhtunud peaga murettekitavad asjaolud. Autosõidul on 2 korda olnud juhud - kõigepealt on läinud parem silm osaliselt uduseks või sädeleb 10-30min siis mäluhäire 30-60 min,ei suuda meenutada lihtsaid asju ja siis peavalu. Esimine kord 2 tundi teine kord 2 päeva, võtsin ibumetiini. Ja veel, viimased 6 kuud kannan prille nägemine läks natukene kehvemaks. Kas peaksin uuringutele minema?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik põhjus on migreeniatakk. Tuleks siiski teha vajalikud lisauuringud. Helistage tel 6 748 591 ja tulge vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos.