Kas kolmiknärvipõletik? 27.09.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Mul mõlemil pea poolel kolmiknärvipunkti juuresT mõne millimeetri kaugusel tekkinud käega tuntavad valulikud munad. 5 kuud tagasi tekkis ühele poole, nüüd tekkis ka teisel poole. Kas on see normaalne? Samuti valutavad tihti lõualuud ja on mälumisel rasked.Kelle poole pöörduda?
Perearstile nätasin kevadel ühte poolt, kuid abi ei saanud

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kolmiknärvi neuralgia see ei ole. Küsige nõu näo-lõualuu kirurgilt.

Dr. Ain Pajos