öised peavalud 30.08.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Ema on mul 64-aastane.2 kuud tagasi käis ta alkoholivõõrutusravil.Pärast seda tal
igal öösel pea tugevalt valutab.Aitab kui võtab unerohtu ja valuvaigistit.Millest võiks selline asi tingitud olla ja mida annaks teha,äkki oskate nõu anda.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Peavalu põhjuseid on palju ja ei pruugi olla seoses võõrutusraviga. Võiks üle küsida ka võõrurtusravi teostanud arstilt ja seose puudumisel tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos