äkiline valu kuklapiirkonnas 02.08.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Mure siis selline, et umbes kuu aega tagasi sõitsin rattaga järsust mäest üles. Umbes poolel mäel lõi tugev valu kuklapiirkonda, edasi sõita ei saanud. Veel tihtipeale pärast seda füüsiliselt äkilise tegevuse tegemist lõi sama valu. See taandub umbes tunniga.

Kuid viimasel nädalal valutab pea ka niisama, näiteks kui kummardan hakkab valutama/tuikama.

Millest võib see olla tingitud?

Ette tänades

Juta

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalikud on näiteks migreen või kuklanärvi ärritus seoses kaela lihaspingega.

Dr. Ain Pajos