pearinglus ja pinge peas 21.07.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 27a naine,1.60 pikk,49kg,olen oma tervise pärast väga mures,umbes aasta tagasi hakkasid mind vaevama pistelised valud vasakul pool rinnus,külastasin ka oma perearsti,tehti kopsurönken ja ka südame EKG,kõik oli korras,pisted rinnus annavad ikka aegajalt märku,4 kuud tagasi tundsin vasakus käes väsimust,veresooned on ka küünarnuki seesmisel poolel kuidagi üleval,viimased 2 kuud on vaevand pearinglused ja pigistustunne meelekohtades,kerge iiveldus tunne,käisin ka perearstil,kirjutati betaserc tabeltid,olen neid võtnud nüüdseks 10 päeva,olulist muutust nagu ei ole,pea käib ringi ja surumistunne on ikka ;(,päeval on ka väike palavik 37,2 õhtul 36,8/9, söögisu on normaalne

mida tegema peaksin,kas tegu võib olla ajukasvajaga ?
pidev pearinglus ja pigistus tunne peas on tohutult elu häiriv,ei julge isegi kuhugi kaugemale sõita..kardan et minuga juhtub järsku miskit ;(

paluksin abi!

Lugupidamisega,
Merili

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Vaevusi on mitu ja põhjused on erinevad. Kui probleemid püsivad, tuleb külastada neuroloogi.

Dr. Ain Pajos