selja operatsioon 06.07.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere mul oli 5 juuni selja L4/5 operatsioon ja olen teinud taasturavi harjutusi, aga hommikuti on asi hullem päeva poole harjub ära. Sikutab kuidagi tuharat ja imelik on, kas siuke kestab kaua, enne operatsiooni olid valud jalas 8 või 9 kuud umbes.
tänan vastuse eest

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kuna jalanärv on tõenäoliselt kahjustatud,võivad vaevused püsida mitu kuud.
Dr. Ain Pajos