tugev peavalu 15.05.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, selline küsimus.
Töötan väga palju arvutiga. Samas peaksin kandma ka kaugele vaatamiseks prille, aga sageli ei kasuta neid. Kas need võivad seda mõjutada, et mul viimasel ajal hakanud korduma iga nädal selline päev, mil pea ja silmad hakkavad nii kõvasti valutama, et see on lihtsalt talumatu. Ise ravimite tarbimisse ei usu ja seega kui koju jõuan ja magama saan, siis alles hakkab parem. Tavaliselt pärast sellist päeva üritangi võimalikult ruttu magama minna. Aga tegelik küsimus on selles, et ise elan nüüd Tallinnas ja minu perearst on kodulinnas, aga kuhu arsti juurde ma saaksin selle murega pöörduda ilma mitmenädalase järjekorrata? Aitäh!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist võib olla ka näiteks migreeniga. Vajalik oleks spetsialisti läbivaatus.
Helistage tel 6 748 591

DR. Ain Pajos