Peavalud, ringlus jms. 15.05.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Pöördun Teie poole murega. Nimelt viimasel ajal tunnen ma "häirivalt" enda pea vasakut poolt. Neelatades käib kõrv koguaeg lukku-lahti, samuti on valusööstud vasakus meelekohas. Pea hakkab kergelt ringi käima (näiteks enda väikest last keerutades, tehes kasvõi ühe väikese keerutuse, käib pea juba tohutult ringi). Tunne on justkui selline, nagu oleks kõrvas tropp ees, miski nagu suruks pea poolt kõrva peale, raskustunne, samuti on kaela venitades, tohutult valus kael vasakult poolelt. Ei tähelda, et kuulmine oleks langenud. Mind lihtsalt väga häirib see tunne. On ka kerged peavalud. Külmetushaigusi põdenud ei ole. Lisaks selle lisandus nädalapäevad tagasi jalgade tuimsus. Õhtul voodisse heites tunnen et jalad on väsinud/vaevatud/rasked, seda tunnen ka kogu päeva vältel. Mul on istuv töö 7h päevas, tööl olen olnud 4. kuud. Püsti olles muutuvad jalad justkui väga krampi, sääremarjad annavad kohe tunda. Pidevalt tunne jalas väikesi tõmblevaid sõlmekesi. Käisin LOR-i juures ja keskhaigla kõrvakliinikus uuringutel, kõik oli aga korras. Tänasel päeval on aga surve kõrvale jälle hullemaks läinud, olen juba päris mrues, aga perearst ei näe milleski probleemi, kuna LOR tunnistas mu terveks. Olen 26. aastane naisterahvas.
Lugupidamisega.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kindlasti ei saa täit selgust kirja teel. Võimalikke põhjuseid on palju. Helistage tel 6 748 591

Dr. Ain Pajos