Turses lümfisõlm,paremal pool kaelal 04.05.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!!

Olen mures....minu 4 aastasel pojal tekkis 2 päeva tagasi paremale poole kaelale turse, mis järgmisel päeva hommikul oli veelgi rohkem paiste läinud!!Pere arsti juures on käidud ja väidetatav diagnoos oli lümfisõlme turse!!Saime perearstilt retsepti antibiootikumidele,mida me ka võtame....rohud olid ka kõik,mida pakuti!Kas on veel mingeid meetodeid,et millega turset alandada?Ja kui rohud ja muu ei aita ja paistetus ei lakka,siis mida teha??

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Nõu tuleks pidada perearsti ja lastearstiga. Küsimus ei ole neuroloogile.