Peavalud ja tundlikkus 02.03.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Minu probleem on see, et aegajalt on mul peavalud, millega kaasneb sageli igasugune müra kartus. Kui kuulen müra, siis peas tekib väga suur pinge. Pinge tekib sageli ka siis kui pea ei valuta. Reageerin kõigele. Milles võib olla asi?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Migreenihoo korral on tüüpiline, et tekib valguskartus silmades, tundlikkus igasuguse müra ja ka lõhnade suhtes.

Dr. Ain Pajos