operatsioonijärgsed valud 02.01.02 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere !

Mul olid närvi valud vasakus jalas jaanuar 2001 kuni operatsioonini 23. november 2001. Kuni operatsioonini sain käia ainult Diclofenaki (100mg) abil. Opereeriti viies nimmelüli (S1 diskiprolapsi eemaldamine)

nüüd on operatsioonist möödas juba üle kuu aga mul jookseb valu ikka mööda jalga edasi kord tugevamalt kord nõrgemalt . Milline on normaalne aeg et valud kaovad? Enne närvivalusid oli mul vasaku jala kubeme peaveenis tromb, mis tekkis seitsmeda raseduskuu jooksul. Verevedeldat süstisin kuni veebruarikuuni. Uuringute järgi on Veresoon praegu täielikult nö. töökorras ja funktsioneerib nii nagu peab.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Nimmediski prolapsist tingitud jalavalud on kadunud praktiliselt kohe peale õnnestunud operatsiooni. Mitu kuud võib aga püsida närvikahjustusest tingitud jalalaba nõrkus või/ja jalalaba ja sääre osaline tuimus. Soovitan pöörduda koheselt opereerinud kirurgi poole või tulla meie vastuvõtule. Veenitromb ei tule ilmselt arvesse.

Dr Ain Pajos