vererõhk 27.02.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tervist.
olen noor mees ja mul on natuke kõrgem vererõhk 140/80.
seoses sellega käib mul peaaegu koguaeg pea ringi ja selline rõhu tunne peas.
olen käinud uuringutel (ekg ,aasta tagasi südameultrahelis) ja ikka ei oska keegi öelda miks mu vererõhk kõrge on.
ma võtan ka vererõhku alandavat rohtu kuid paremaks ei taha ikka see asi minna,pea käib ikka ringi ja on üleüldiselt halb olla ning mõnikord lööb ka südamepiirkonda terav,pistev valu...kas oskaksite öelda millest see võib olla või mida veel uurida ja kui kaua selline asi võib kesta.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kas olete käinud spetsialisti . kardioloogi vastuvõtul? Kui süda on OK, võib tegu olla närvisüsteemi seisundist tingitud häirega.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591