Peavalud 22.02.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,
2 aastat tagasi oli mul tugev peapõrutus... kuna viibisin välismaal, siis spetsiifilisi uuringuid ei tehtud. Toibusin paar päeva hiljem ning 3 päevapärast jalutasin juba ringi. Sellest tingitud peavalud jäid ka umbes aasta jooksul järjest väiksemaks. Arsti poole ei pöördunud, kuna arvasin, et pole vaja- et see käib peapõrutusega kaasas.
Nüüd on hakanud jälle peavalud, st mitte terve pea vaid teatud peapiirkond tekitab aegajalt valu. Tugevat valu tunnen selles piirkonnas ka aevastamisel ja köhimisel või kui pea allapoole on. Kardan kohe külmetusi. Mida edasi teha, kas peaksin kuhugi pöörduma või on need lihtsalt kaasas käivad "asjandused" peale peapõrutust?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Nüüdsete peavalude põhjuseks ei ole 2 a. tagune peatrauma. Asja selgitamiseks tuleks minna neuroloogi vastuvõtule.

Dr. Ain Pajos