Surumise tunne peas 19.02.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tunnen juba pikemat aega sellist surumise tunnet peas. See tunne tuleb, on mõne sekundi ja siis läheb üle ning käib niimoodi mitu korda päevas "külas". Korraks tunnen sel ajal ka pearinglust.
Kõige vastikum on seda kogeda nt poes, autot juhtides vms. Pilt jääks nagu silme ees seisma ning hiljem jookseks tagant järgi. Ise kutsun seda "deja vu" tundeks. Mõnikord on see tunne ka valuga.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Eeltoodu esineb sageli seoses kroonilise ärevusega.

Dr. Ain Pajos