SELJAS JÄLLE VALUD 15.02.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere.Kirjutan sest pole vastust ikka saanud.Olen 33 a ja kannatan seljavalude käes ikka.Hommikud on eriti valusad.Lugesin siin neid vastuseid mis olete soovitanud kuid minule ei aita.Olen söönud rohtusid määrinud salve hoidnud soojas.2007a käisin dicki lõikusel ja öeldi et ma saan korda kuid pole ma saanud midagi.Läksin uuesti haigla ja soovisin uut uurinkut tehti, kuid mulle ei tehtud täieliku uurinkut.Siis oli teine arst kes arvas,et pole hullu midagi.Minu arst aga ütles,et on midagi jälle kohalt nihkunud.Kuna minu arst vastu ei võta enam siis ma ei tea mis edasi teha?Kas pean pöörduma tallinna arsti poole kes mind opereeris või küsima uued uuringud teha kellelgi teisel arstil kes käega ei löö ja asja lahti seletaks.PALUN VASTAKE MIS TEGEMA PEAN.LP, KARIN

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel konkreetseid soovitusi anda ei saa. Tuleb minna spetsialisti (neuroloog) vastuvõtule.

DR. Ain Pajos