keskendumine ja väsimus 11.02.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere

Pea on pidevalt paks, haige ei ole. Aga ma lihtsalt ei suuda mõelda, väsin kiiresti ära ja ei suuda üldse keskenduda.
Tahaks kas või raamatut lugeda, aga üle paari lehekülje ei suuda.

Näiteks tööl on viimane aeg end kokku võtta, aga iga pisiasi võtab ka nii meeletult kaua aega ja mõtlemist, et vahel pean ennast vägisi ja kõvasti sundima.

Aga enesetunne on konkreetselt niisugune, et tunnen, et pea on vatti täis ja vahin lihtsalt olematusse kohta (nagu kapseldunud pilguga).
Mis aitaks? Sügavad hingamisharjutused?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tõenäoliselt mitte. Rääkige perearstiga.

Dr. Ain Pajos