rasedus ja peavalu 05.02.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

mure siis selline et olen 33dat ndl. lapseootel.2jaan.alates on mul olnud igapäevaselt peavalud.selline nagu pinge valu.enamuse ajast on paremal peapoolel.meelekohas ja kuklataga ja kaelasoontes.kui mudin kaelasooni siis nagu läheks paremaks.paar nädalat oli nii et tuli peavalu kuklasse siis kadus nagu poleks midagi olnud ja siis tuli meelekohta ja siis jälle silmamunataha.ja nii päevajooksul mitu korda.ma pole siis rohtu võtnud kuna see peavalu tuli ja kadus nagu poleks olnudki.nüüd paar päeva on selline pidev peavalu,ka öösiti.olen võtnud paracetamooli(500st).aga see ei aita.milles võib asi olla ja kuidas ennast aidata.
ette tänades!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Aidata võib kaela ülaosa massaaz ja funktsionaalse padja kasutamine (kaelaosa veid kõrgem kui peaalune osa.)

Dr. Ain Pajos