peauurinngu tulemus 01.02.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

mulle tehti haiglas esmaspäeval põhjalik peauuring.avastati, et mul ajus vett palju ja ajuripats alla vajunud.ma pean minema opile, et eemaldatakse vesi...
tuli välja,mis on mu peavalude põhjus ja miks ärgates ma kohe voodist püsti ei saa tõusta.kui kohe tõusen, läheb silme ees mustaks.pean tykk aega pikali olema ja siis alles tõusen.
tahaksin teada, kuidas tehakse see op ja kas see on eluohtlik.olen ise 36 a ja kolme lapse ema.
ettetänades
murelik naine.
p.s!kas selle opiga on muidu kiire ???

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Küsimus tuleks esitada neurokirurgile, kes on tutvunud uuringu tulemustega.

Dr. Ain Pajos