seljaprobleem? 26.01.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

olen 53 a.naine, põen reumatoidartriiti, diagnoositi 1992 a. Põlveproteesid neljandat aastat. jalad, eriti laba, varbad, sääremari, reie tagumine pool ja alaselja valud-õigem oleks öelda sipelgad sagivad kogu aeg, tuim ja tundetu ja valu nii kui hommikul tõusen olla laseb ainult mingis asendis selili tugevamal alusel. kõige hullem on vasak pool. valuvaigistite mõjul pean päeva vastu. kella neljast alates on päris niru olla. neurokirurgile pääsen alles aprilli keskel, mis senini teha, et saaks ära olla, andke nõu. ette tänades Sirje Valgamaalt.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks võtta haigusleht, vältida töid ja asendeid mis põhjustavad valu jalas ja tarvitada valuvaigisteid ravikuurina

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591.