Halb käekiri 17.12.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere,

Mul on tõsine probleem koolis minu käekirja pärast. Õpetajad ei taha aksepteerida kuidagi minu halba käekirja. Väidetakse mulle pidevalt, et saan paremini kirjutatada, kuigi ma ise tean, et ei saa, sest olen juba 17-aastane. Mulle kõige rohkem muret valmistab see, et pidevalt võetakse mul hindest maha just halva käekirja pärast. Isegi ei anta mul võimalust kirjutatu dešifreerimiseks. Probleemid algasid siis, kui vahetasin kooli. Vanas koolis oldi mõistvamad selles osas.
Käeline pool on mul eluaeg olnud väga nõrk. Ma joonistan nagu 5-aastane, samuti ei oska ma väga ka pallimänge, kus on vaja kasutada käsi. Käekiri on aastatega veel halvemaks läinud.

Mind huvitab, mida saaks ettevõtta selle olukorraga?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Käekirja muutmine nõuab järjekindlat harjutamist.