peavalud 15.12.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere
vanust 57, naine. Varasest noorusest migreenid, õnneks mitte väga raskel kujul. Olen viimased 2 aastat olnud sügavas depressioonis murest oma poja pärast. Hetkel siis olen jõudnud seisundisse, kus tarvitan ka ise antidepressante ja hakkan ise "lagunema" .Võib õelda, et iga päev valutab pea, on tasakaaluhäireid, pearinglust, sage iiveldustunne. Peavalu on tavaliselt mitte enam migreenilaadne pool pead, vaid tihtipeale valu kuklas või terves peas. Ilmselt on peas vereringe häired. Kaelalülid muutunud (5. lüli vales asendis lapsepõlves kukkumisest sportides peale-ilmselt). Kaela veidigi painutades ragiseb kõik. Ei saa öelda, et peavalud oleksid talumatud, kuid mõnel päeval võtan 5-6 solpadeini tabletti, et veidigi leevendust saada. Teagi, kust otsast enda "kohendamisega" alustada, et saada jõudu, et olla toeks pojale.
tervitades ja ette tänades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kirja teel asja selgitada ei saa. Selleks on vaja arstlikku läbivaatust ja võimalik et kas lisauuringuid.

Dr. Ain Pajos
tel 6 748 591