lisainfo 54416-le 03.12.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

unstasin mainida, et need leitud kolded hetkel on mul aint peas, seljaaju oli sept. seisuga puhas. ja peas pole ka muutusi juba aasta olnud(samuti sept. seisuga). ja veel tööst, et ei ole raske füüsilise töö tegija ega ma mitte niinim. kontorirott- st. ei istu terve tööpäeva arvutis.töö on vahelduv- nii liikumine kui istumine.
See valu mis hooti üles selgroogu lööb on siuke elektri sähvaka moodi valu.... kuid mitte väljakannatamatu... ahel on ka siuke tuim valu, kuid see on lühiajaline... alaselg ja keskselg valutab järjepidevalt...
neiu, acis diagnoosiga

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

vastatud