mida tähendab diagnoos 25.11.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

mis täh. "ACIS(võimalik SM)"? seda mis on SM, ma tean, kuid mis on ACIS? atüüpiline kliiniliselt isoleeritud sündroom -kuid mida see tähendab? neuroloog ütles, kui haiglaväljavõtte andis, kuid mul ei jäänud meelde. ja nüüd ei lähe tema juurde enne kui midagi juhtub või 1 aasta pärast kontrolli. aitäh!
neiu,25

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

See tähendabki jäämist jälgimisele võimaliku haiguse suhtes. Kui toimub seisundi halvenemine, tuleb kontakteeruda raviarstiga.

Dr. Ain Pajos