surumistunne peas 17.11.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Kirjutasin teile oma probleemidest.Nimelt surumistunne otsa ees ja silmades.Ei tea kas tegu on ärevuse või somaatilise probleemiga.Käisin kevadel teie vastuvõtul seoses pearinglusega võtsin terve suve Amitriptylini.Nüüd on uued probleemid.Mida teha?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on tõenäoliselt ärevusseisundiga. Kui eluviise ei ole muutnud, tuleb arvesse uus ravikuur.

Dr. Ain Pajos